fbpx

OSOBNÉ

Tréningy

Pozri sa aké možnosti osobných tréningov ti ponúkame. Určite si vyberieš a ak by náhodou nie, určite nás kontaktuj a niečo spolu vymyslíme. Sme pripravení na všetky výzvy, radi sa vzdelávame a čerpáme nové informácie, aby sme našim klientom priniesli len to najlepšie.

Ak váhaš, vyskúšaj svoj prvý tréning s nami zdarma

SPOLU SILNEJší

Nezáleží na tom, či si začiatočník, či pokročilý, sme tu pre teba aby sme ti priniesli náš coaching a podporu vo fitku ale aj mimo neho. Naše tréningové metódy a princípy sú prispôsobené tak, aby si sa nevzdával ani na jednom tréningu a dosiahol  svoj vytúžený cieľ.

Osobné

Pri osobných tréningoch sa sústredime len a len na teba. Pripravíme plán, špecifický podľa tvojho súčasného stavu a cieľov, ktoré chceme spoločne dosiahnuť.

pROGRESíVNE

Osobné tréningy sú najlepšie vtedy, ak máte špecifický cieľ, na ktorý sa chceme sústrediť. Tak vieme pripraviť cielený tréningoý plán a vidieť pokrok v našom snažení.

Zodpovedné

Spolupráca s osobným trénerom ťa naučí a udrží byť zodpovedným voči dosiahnutiu tvojich cieľov a nastaveniu ďalších nových.

Typy tréningov

pre ženy

Thajský box

Silový

pre páry

na chudnutie

kruhový
tréning

joga

Tréning pre ženy

kondičný

Core

booty kruháče

deti a mládež

Cena

Určite ťa zaujíma, koľko za naše služby zaplatíš,
ale u nás je zaužívané, čím viac cvičíš, tým menej platíš

Chceš niečo dosiahnuť za rozumnú cenu?

Pozri si našu výhodnú ponuku

Bez Výhovoriek

2 mesiace
130
Neobmedzene
 • Stravovací plán
 • Tréningový plán
 • Kontrola výsledkov po mesiaci
 • Motivácia a podpora
 • Malý darček
 • 260 € za 2 mesiace
populárne

Štart

1 Mesiac
150
Neobmedzene
 • Stravovací plán
 • Tréningový plán
 • Skvelé výsledky
 • Motivácia a podpora

Pravá zmena

6 Mesiacov
110
Neobmedzene
 • Stravovací plán
 • Tréningový plán
 • Kontrola výsledkov a zhodnotenie po každom mesiaci
 • 24/7 podpora cez messenger/mail/tel.
 • Darček tímové tričko
výhodné

V čOM SME INÍ

1-2 na tréningu

Na tréningoch sa venujeme 1 max 2 klientom súčasne cvičiacim blízko seba. Nestane sa, že jeden trénuje na jednej a druhý na druhej strane miestnosti alebo by ste boli na tréningu spolu s ďalšími osobami (neplatí prekruhové tréningy).

Dobré prostredie

Mnoho z vás príde na tréning zamakať, ale aj oddýchnuť a vypnúť od života, práce, rodiny. Preto ti ponúkame na každom tréningu dobrú náladu, úsmev, zábavu a smiech. Odídeš zničený fyzicky, ale nabitý dobrou energiou

Individuálny prístup

Neexistuje jeden zázračný návod, ktorý funguje pre všetkých. Preto pristupujeme ku každému z Vás individuálne a prispôsobujeme sa vašej jedinečnej osobnosti. Tréningové a stravovacie plány sú rovnako individuálne vypracované.

Rezervácia tréningu

Jedinečný spôsob online rezervácie tréningu prostrednictvom nášho rezervačného systému. Takto máte prehľad o tom, koľko tréningov vám ešte zostáva, ktoré termíny tréningov sú voľné a rovnako môžte tréningy využívať medzi viacerými našimi trénermi.

Najčastejšie otázky

Tu nájdeš odpovede na niekoľko najčastejších otázok

Cvičenie s trénerom je dôležité pre tvoj úspech na ceste na ktorú si sa vybral. Aj keď si sám silne motivovaný, my tréneri dokážeme tvoj tréning dostať na vyšší level. Naše skúsenosti a výsledky hovoria za nás.

Na prvom stretnutí s hlavným trénerom si prejdeme váš zdravotný stav, skontrolujme  techniku základných cvikov a následne určíme ciele, ktoré chceme spoločne tréningom dosiahnuť. 

Na prvom osobnom stretnutí sa porozprávame o vašej časovej predstave dosiahnutia cieľov. Na základe skúsenosti vám budeme vedieť povedať ako dlho to bude trvať a koľko úsilia vás to bude stáť. Všetko ale závisí hlavne od vašej disciplíny .

Dôležité je si priniesť športovú obuv a oblečenie a v ktorom sa cítite pohodlne a bude sa vám v ňom dobre cvičiť. Nezabudnúť si uterák, ktorý slúži ako podložka na stroje a pre hydratáciu fľašu nesladenej vody. 

Toto je častý problém prečo sa ľudia boja ísť do fitnesscentra. Dôležité je uvedomiť si, že všetci, ktorý sa vo fitnesscentre nachádzame sme prišli s rovnakým cieľom, cvičiť, cítiť sa lepšie, vyzerať lepšie a bonusom sú mnohé nové priateľstvá. 

NAŠE FITKO

Astoria Fit Gym, Južná trieda 29, 040 01 Košice

Kontakt

Ak máš ďalšie otázky, kontaktuj nás

fitbezvyhovoriek@gmail.com
+421 919 199 754

Výborne, zvládol si prvý krok k tvojej premene

Zanechaj nám svoj kontakt a my sa ti čo najskôr ozveme

Výborne,

prvý krok k zahodeniu výhovoriek

Nezabudni na prvý tréning zdarma

Rezervuj si teraz

bOOT CAMP

bEZ VÝHOVORIEK

Výsledky neprídu samé, musíš im pomôcť a tu si na správnom mieste

Prihláška