fbpx

Cvič neobmedzene

Bez Výhovoriek

OSOBNÉ TRÉNINGY

Zbav sa kíl a výhovoriek spolu s nami a vybuduj si telo po akom túžiš

Každý z nás pozná tie slová: ,,Začnem od zajtra cvičiť,“ alebo ,,od zajtra sa začnem zdravo stravovať,“ ale málokto to naozaj dodrží. Existuje mnoho dôvodov – čas, práca, deti, málo vedomostí, hanblivosť ísť do fitka, predsudky, málo sebavedomia, financií a mnoho iných. 

Spolu s týmito výhovorkami zatočíme, pretože ti odteraz ponúkame čas, priestor, naše vedomosti a skúsenosti. Spolu porazíme všetkých nepriateľov, ktorí ti bránia dosiahnuť vytúžený cieľ, váhu a vysnívanú postavu a to všetko za skvelú cenu.

V čOM SME INÍ

1-2 osoby na tréningu

Na tréningoch sa venujeme 1 max 2 klientom súčasne cvičiacim blízko seba aby sme mali nad vami maximálny dozor. Spoločným tréningom s druhou osobou ťa učíme samostatnosti pri cvičení aby ste raz zvládli cvičiť aj bez nás.

Dobré prostredie

Mnoho z vás príde na tréning zamakať, ale aj oddýchnuť si a vypnúť od života, práce, rodiny. Preto ponúkame na každom tréningu dobrú náladu, úsmev a zábavu. Odídeš zničený fyzicky, ale nabitý dobrou energiou. Tréning je aj tvoja psychohygiena.

Individuálny prístup

Neexistuje jeden zázračný návod, ktorý funguje pre všetkých. Preto pristupujeme ku každému individuálne a prispôsobujeme sa tvojej jedinečnej osobnosti.

Flexibilita

Ponúkame ti z našej strany maximálnu flexibilitu prispôsobenia času tvojich tréningov. Či chceš cvičiť ráno či poobede, je to úplne jedno. Jeden deň príď o 7:00, ďalší zase o 16:30.

strava

Pri našej spolupráci sa zameriame aj an tvoje stravovanie. či chceš chudnúť, či tvarovať svaly, v oboch prípadoch je to, čo máš na tanineri dôležité. Naučíme ťa rozumieť strave, pomôžeme ti zostaviť vlastný jedálniček.

SPOLU SILNEJší

Nezáleží na tom, či si začiatočník, či pokročilý, sme tu pre teba aby sme ti priniesli našu podporu vo fitku ale aj mimo neho. Spoločne zamakáme a dosiahneme tvoj vytúžený cieľ, či už chceš schudnúť, zlepšiť benchpress, vybudovať krajší zadok alebo sa len cítiť lepšie a zdravšie.

Pozri sa na už úspešné premeny

Zhodila 20% váhy

Za časové obdobie 5 mesiacov sa mi podarilo zhodiť viac ako 25 kíl a cvičenie sa stalo mojou neoddeliteľnou súčasťou. Bonusom je, že konečne rozumiem aj správnemu stravovaniu. A to ešte nekončím.

Monika

stratila z pásu 15cm

Nikdy som tomu neverila, no predsa sa mi podarilo schudnúť 17 kíl za 4 mesiace a to vďaka jedálničku a skvelým tréningom, ktoré ma neustále bavia a odchádzam z nich so skvelým pocitom a úsmevom na tvári.

Lenka K

Spálených 30 kíl

Fotku PRED nemám, pretože už nikdy nechcem vidieť ako som vyzeral a pracujem stále na tom, aby fotka PO bola ešte lepšia. 30 kíl dole a som odhodlaný pracovať na tréningoch stále viac vďaka podpore trénerov

Michal F

CENNÍK

neobmedzene

3 mesiace
130 za mesiac, spolu 390 EUR
  •  

neobmedzene

1 mesiac
150 30 kalendárných dní
  •  
obľúbené
10 tréningov
119 platnosť 6 týždňov
  •  

Náš Tím osobných
trénerov

Fit Bez Výhovoriek prináša osobný a profesionálny prístup k cvičeniu a zameriava sa na vysokú kvalitu trénovania v príjemnom a priateľskom prostredí. Náš tím pracuje so začiatočníkmi, pokročilými cvičencami či športovcami, ktorí sa chcú posunúť vo svojej úrovni ďalej..

OdpoveĎ na otázky

Cvičenie s trénerom je dôležité pre tvoj úspech na ceste na ktorú si sa vybral. Aj keď si sám silne motivovaný, my tréneri dokážeme tvoj tréning dostať na vyšší level. Naše skúsenosti a výsledky hovoria za nás.

Áno, neexistujú vekové, váhové ani výkonnostné hranice. Či si muž, či žena, či starý, či mladý, neváhaj. Ak chceš niečo so sebou spraviť, prihlás sa!

Na každý tréning je dôležité priniesť si športové oblečenie v ktorom sa ti cvičí pohodlne, športovú obuv, uterák a vodu, hlavne nesladenú a radosť do cvičenia. 

Toto je častý problém prečo sa ľudia boja ísť do fitnesscentra. Dôležité je uvedomiť si, že všetci, ktorý sa vo fitnesscentre nachádzame sme prišli s rovnakým cieľom, cvičiť, cítiť sa lepšie, vyzerať lepšie a bonusom sú mnohé nové priateľstvá. 

Áno, permanentku do fitnessscentra si zakúpiš na recepcii, vyberieš si akúkoľvek, ktorá vyhovuje tebe, či už vstupová, mesačná a rovnako platí aj multisport karta.

Na prvom osobnom stretnutí sa porozprávame o tvojej predstave a tvojich cieľoch. Na základe skúsenosti ti tak budeme vedieť povedať ako dlho to bude trvať a koľko úsilia ťa to bude stáť. Všetko ale závisí hlavne od tvojej disciplíny .

Chceš cvičiť ešte výhodnejšie?

Pozri sa na náš bootcamp
Kontakt

fitbezvyhovoriek@gmail.com
+421 919 199 754

Veselé
vianoce

Stiahni si ebook s vianočnými fit receptami úplne zadaramo

Získaj jedálniček zadarmo

Vyplň nám tento krátky dotazník a získaš skvelý jedálniček, s ktorým dokážeš schudnúť až 5 kíl navyše.

Fit Bez Výhovoriek

bOOT CAMP

bEZ VÝHOVORIEK

Výsledky neprídu samé, musíš im pomôcť a tu si na správnom mieste

Prihláška