fbpx

Cvič neobmedzene

Bez Výhovoriek

Stále nie je ten správny čas?

Zbav sa kíl a výhovoriek spolu s nami a vybuduj si telo po akom túžiš

Každý z nás pozná tie slová: ,,Začnem od zajtra cvičiť,“ alebo ,,od zajtra sa začnem zdravo stravovať,“ ale málokto to naozaj dodrží. Existuje mnoho dôvodov – čas, práca, deti, málo vedomostí, hanblivosť ísť do fitka, predsudky, málo sebavedomia, financií a mnoho iných. 

Spolu s týmito výhovorkami zatočíme, pretože ti odteraz ponúkame čas, priestor, naše vedomosti a skúsenosti. Spolu porazíme všetkých nepriateľov, ktorí ti bránia dosiahnuť vytúžený cieľ, váhu a vysnívanú postavu a to všetko za skvelú cenu.

V čOM SME INÍ

1-2 na tréningu

Na tréningoch sa venujeme 1 max 2 klientom súčasne cvičiacim blízko seba. Nestane sa, že jeden trénuje na jednej a druhý na druhej strane miestnosti alebo by ste boli na tréningu spolu s ďalšími osobami (neplatí skupinové tréningy).

Dobré prostredie

Mnoho z vás príde na tréning zamakať, ale aj oddýchnuť si a vypnúť od života, práce, rodiny. Preto ti ponúkame na každom tréningu dobrú náladu, úsmev, zábavu a smiech. Odídeš zničený fyzicky, ale nabitý dobrou energiou

Individuálny prístup

Neexistuje jeden zázračný návod, ktorý funguje pre všetkých. Preto pristupujeme ku každému z Vás individuálne a prispôsobujeme sa tvojej jedinečnej osobnosti. Tréningové a stravovacie plány sú rovnako individuálne vypracované.

Rezervácia tréningu

Jedinečný spôsob online rezervácie tréningu prostrednictvom nášho rezervačného systému. Takto máte prehľad o tom, koľko tréningov vám ešte zostáva, ktoré termíny tréningov sú voľné. Jednoduchý timemanagement.

SPOLU SILNEJší

Nezáleží na tom, či si začiatočník, či pokročilý, sme tu pre teba aby sme ti priniesli náš coaching a podporu vo fitku ale aj mimo neho. Naše tréningové metódy a princípy sú prispôsobené tak, aby si sa nevzdával ani na jednom tréningu a dosiahol tak svoj vytúžený cieľ.

Teraz je tvoja šanca

Chceli sme priblížiť  zdravie a cvičenie ešte viac k ľuďom a ponúknuť im šancu na zmenu. Preto sme vymysleli spôsob ako to uskutočniť a dosiahnuť tak s vami všetkými vynikajúce výsledky bez toho, aby ste zruinovali svoju peňaženku.

čo získaš?

Každým tréningom sa zlepšíš

Každý tréning ktorý spolu absolvujeme, ťa obohatí a priblíži k cieľu, ktorý si spolu na začiatku určíme. Už po prvom mesiaci môžeš vidieť výsledky a každá oblasť na ktorú sa zameriame sa zlepší minimálne o:

Kondícia
60%
Sila
50%
Výzor
70%

Tvoj tréner

Osobný fitness tréner

Jakub Gurka

Na tvojej ceste ťa bude sprevádzať certifikovaný tréner s dlhoročnými skúsenosťami. Som pripravený niečo ťa naučiť, motivovať, dostať z teba maximum a úsmevom a dobrou náladou ti spríjemniť každý jeden tvoj tréning.

hard work a výsledky

Na tréningu z teba dostanem maximum a tak dosiahneme želané výsledky

Zábava

Okrem tvrdej práce, to bude aj fakt zábava

Zdravie

Pravidelnými tréningami a úpravou stravy sa ti zlepší tvoj zdravotný stav a kvalita života.

Cena

Určite ťa zaujíma, koľko za naše služby zaplatíš,
ale u nás je zaužívané, čím viac cvičíš, tým menej platíš

Bez Výhovoriek

2 mesiace
130 Neobmedzene
Cena za mesiac pri kúpe 2 mesiacov
 • Stravovací plán
 • Tréningový plán
 • Kontrola výsledkov po mesiaci
 • Motivácia a podpora
 • Malý darček
 • 260 € za 2 mesiace
populárne

Štart

1 Mesiac
150
Neobmedzene
 • Stravovací plán
 • Tréningový plán
 • Skvelé výsledky
 • Motivácia a podpora

Pravá zmena

6 Mesiacov
110 Neobmedzene
Cena za mesiac pri kúpe 6 mesiacov
 • Stravovací plán
 • Tréningový plán
 • Kontrola výsledkov a zhodnotenie po každom mesiaci
 • 24/7 podpora cez messenger/mail/tel.
 • Darček tímové tričko
výhodné

OdpoveĎ na otázky

Cvičenie s trénerom je dôležité pre tvoj úspech na ceste na ktorú si sa vybral. Aj keď si sám silne motivovaný, my tréneri dokážeme tvoj tréning dostať na vyšší level. Naše skúsenosti a výsledky hovoria za nás.

Áno, neexistujú vekové, váhové ani výkonnostné hranice. Či si muž, či žena, či starý, či mladý, neváhaj. Ak chceš niečo so sebou spraviť, prihlás sa!

Na každý tréning je dôležité priniesť si športové oblečenie v ktorom sa ti cvičí pohodlne, športovú obuv, uterák a vodu, hlavne nesladenú a radosť do cvičenia. 

Toto je častý problém prečo sa ľudia boja ísť do fitnesscentra. Dôležité je uvedomiť si, že všetci, ktorý sa vo fitnesscentre nachádzame sme prišli s rovnakým cieľom, cvičiť, cítiť sa lepšie, vyzerať lepšie a bonusom sú mnohé nové priateľstvá. 

Áno, permanentku do fitnessscentra si zakúpiš na recepcii, vyberieš si akúkoľvek, ktorá vyhovuje tebe, či už vstupová, mesačná a rovnako platí aj multisport karta.

Na prvom osobnom stretnutí sa porozprávame o tvojej predstave a tvojich cieľoch. Na základe skúsenosti ti tak budeme vedieť povedať ako dlho to bude trvať a koľko úsilia ťa to bude stáť. Všetko ale závisí hlavne od tvojej disciplíny .

Čo potrebuješ vedieť

Chceš cvičiť ešte výhodnejšie?

Pozri sa na náš bootcamp
Kontakt

fitbezvyhovoriek@gmail.com
+421 919 199 754

Výborne,

prvý krok k zahodeniu výhovoriek

Veselé
vianoce

Stiahni si ebook s vianočnými fit receptami úplne zadaramo

7 dní bez Výhovoriek

Stiahni si ebook, makaj podľa neho, spaľuj tuky a vyformuj si svoje telo !

Fit Bez Výhovoriek

bOOT CAMP

bEZ VÝHOVORIEK

Výsledky neprídu samé, musíš im pomôcť a tu si na správnom mieste

Prihláška