fbpx

naše bootcamp cvičenie

Určite každý z nás strávil na začiatku svojej cesty za lepšou postavou dlhé hodiny na bežiacom páse s myšlienkou, „to fakt nie je lepšia cesta ako schudnúť ?“ A viete že ÁNO? Cvičenie v našom Boot Campe prináša želané výsledky a stačí na to len 35 minút denne.

 

Zistili sme, že dobre pripravené cvičenie, dokáže spáliť dvojnásobné množstvo kalórií a to už počas polhodinového Boot Campu namiesto dlhého silového či kardio tréningu. A navyše ti ukážeme, ako sa správne stravovať a to hlavne rýchlo, jednoducho a tak aby ťa to naozaj bavilo. Výsledky tak na seba nenechajú dlho čakať

 

Čítaj ďalej a zistíš ako to funguje.

Ako je možné spáliť dvakrát viac za polovicu času?

Naše tréningy kombinujú 2 princípy, ktoré fungujú najlepšie pri strate tuku. Silový a Vysoko intervalový tréning (HIIT) s aktívnym oddychom.

HIIT – Vysoko intervalový tréning + silový tréning

Vysoko intervalový tréning využíva krátku a výbušnú aktivitu, ktorá naštartuje metabolizmus a nechá ho pracovať na najvyššej úrovni po dobu ďalších 36 hodín. To znamená, Vaše telo bude spaľovať tuky aj počas toho, ako spíte. 

 

Naše tréningy sú dynamické a zábavné, 35 minút zbehne ako voda a Vy a Vaše telo budete neustále prekvapení niečím novým a iným v rámci cvičenia.

 

HIIT je ideálna voľba na chudnutie, pretože sa sústredí na naštartovanie metabolizmu a spolu s kombináciou silového tréningu je dôležitý pri tvorbe čistých svalov a pekných tvarov. Svaly spaľujú o 250% viac kalórií ako uložený tuk, preto vďaka tejto skvelej kombinácii tréningu sa z vášho tela stane naozajstná 

TUK-SPAĽUJÚCA mašina.

 

Aktívny odpočinok šetrí čas a spaľuje viac

Aktívny odpočinok zapĺňa medzeru medzi jednotlivými cvikmi na svalové partie. Je to jednoduché cvičenie, ktoré udrží srdcový tep na vyššej úrovni, Čo ma za následok to, že dokážeme spáliť viac kalórií, pričom ale dáva svalom možnosť a čas si oddýchnuť. 

 

Štúdie taktiež ukazujú, že aktívny odpočinok prispieva aj k rýchlejšej po-tréningovej regenerácii, vďaka čomu môžeme trénovať častejšie a tak navštevovať Boot Camp aj každý deň.

 

Boot camp cvičenia ušité na mieru pre vás

To najlepšie na našich tréningoch je to, že sú pre všetkých. Jednoducho pre všetky vekové či výkonnostné kategórie. Náš certifikovaný tréner je tu pre Vás. Počas celého tréningu dáva pozor na techniku prevedenia cvikov, aby ste tak mohli vyťažiť z každého cvičenia maximum. Ak Vás niečo bolí, máte nejaký problém, cvik upraví tak, aby vyhovoval hlavne Vám.

 

Našim cieľom je zaistiť aby každý cvičil bezpečne, mal z tréningu radosť a robil pokrok každú minútu z nášho Boot Campu. 

Starostlivosť osobného trénera za zlomok ceny

Povedzme si to na rovinu. Osobný tréneri sú zvyčajne pre mnoho ľudí príliš drahí na to, aby na tréningy chodili dlhodobo. Napriek tomu, najlepšie výsledky vyplývajú z osobnej starostlivosti a pozornosti, ktoré fitness tréner dokáže poskytnúť. Aké je teda riešenie?


Riešením je cvičenie v našom Boot Campe, v malej skupine max 7 ľudí na jednom tréningu. To umožňuje využiť výhody tréningov 1 na 1 za dramaticky nižšiu cenu a získate tak rovnakú pozornosť a starostlivosť, ktorú potrebujete, aby ste dosiahli vaše fitness ciele.


A nielen to. Od prvého dňa sa stanete súčasťou našej komunity, s rovnakými cieľmi, ktorá sa vzájomne podporuje. Ak aj nie ste práve na tréningu, delí vás len jeden klik, jedna správa, jeden hovor od toho, aby ste získali potrebnú motiváciu a tipy, aby ste zo svojej fitness cesty nezišli. 

bOOT CAMP

bEZ VÝHOVORIEK

Výsledky neprídu samé, musíš im pomôcť a tu si na správnom mieste

Prihláška