fbpx

Tvoj Bootcamp tréning

Určite každý z nás strávil na začiatku svojej cesty za lepšou postavou dlhé hodiny na bežiacom páse a robením brušákov s myšlienkou, „to fakt nie je lepšia cesta ako schudnúť?“ A viete že ÁNO? Cvičenie v našom Boot Campe prináša želané výsledky a stačí ti na to len 35 minút denne s nami.

 

 

Osvedčilo sa nám, že dobre pripravený tréning, dokáže spáliť dvojnásobné množstvo kalórií, čo znamená, že už viac nemusíš tráviť príliš mnoho času silovým, či kardio cvičením. Navyše ti vysvetlíme, ako sa správne stravovať tak, aby sme spoločne dosiahli tvoj cieľ.  Na drastické diéty ale zabudni, u nás to ide jednoducho a chutne. Výsledky tak na seba nenechajú dlho čakať

 

 

Čítaj ďalej a zistíš, ako to funguje.

Využi skvelú ponuku a zmeň svoj život len za 99 € mesačne

Pridaj sa k nám a SPOLU to DOKÁŽEME !

Ako je možné spáliť dvakrát viac za polovicu času?

Naše tréningy kombinujú 2 princípy, ktoré fungujú najlepšie pri strate tuku. Silový a Vysoko intervalový tréning (HIIT) s aktívnym odpočinkom.

HIIT – Vysoko intervalový tréning + silový tréning

Vysoko intervalový tréning využíva krátku a výbušnú aktivitu, ktorá naštartuje metabolizmus a nechá ho pracovať na najvyššej úrovni po dobu ďalších 24 hodín. To znamená, že tvoje telo bude spaľovať tuky aj počas toho, ako si v práci, staráš sa o domácnosť, či spíš. 

 

 

Naše tréningy sú dynamické a zábavné, 35 minút zbehne ako voda a ty budeš neustále milo prekvapená čo ďalšieho tvoje telo zvládne.

 

 

HIIT tréning je ideálna voľba na chudnutie, pretože sa sústredí na naštartovanie metabolizmu a spolu s kombináciou silového tréningu je dôležitý pri tvorbe čistých svalov a pekných tvarov. Svaly spaľujú o 250% viac kalórií ako uložený tuk, preto vďaka tejto skvelej kombinácii tréningu sa z tvojho tela stane naozajstná 

TUK-SPAĽUJÚCA mašina.

 

Aktívny odpočinok šetrí čas a spaľuje viac

Aktívny odpočinok zapĺňa medzeru medzi jednotlivými cvikmi na svalové partie. Je to jednoduché cvičenie, ktoré udrží srdcový tep na vyššej úrovni, Čo ma za následok to, že dokážeme spáliť viac kalórií, pričom ale dávame svalom možnosť a čas si oddýchnuť. 

 

Štúdie taktiež ukazujú, že aktívny odpočinok prispieva aj k rýchlejšej po-tréningovej regenerácii, vďaka čomu môžeme trénovať častejšie a tak zvládneš navštevovať Bootcamp aj každý deň.

 

Boot camp cvičenia ušité na mieru pre vás

To najlepšie na našich tréningoch je to, že sú pre všetkých. Jednoducho pre všetky vekové, výkonnostné či váhové kategórie. Nikto sa nemusí hanbiť pridať sa k nám, pretože aj tréner je tu pre TEBA. Počas celého tréningu dáva pozor na techniku prevedenia cvikov, aby tak všetci mohli vyťažiť z každého cvičenia maximum. Ak ťa niečo bolí, máš nejaký problém, cvik upraví tak, aby vyhovoval hlavne tebe a mal aj zmysel, účinok a aby si neprišiel k zraneniu..

 

Našim cieľom je zaistiť, aby každý cvičil bezpečne, mal z tréningu radosť a robil pokrok každú minútu z nášho Bootcampu. 

Starostlivosť osobného trénera za zlomok ceny

Povedzme si to na rovinu. Osobní tréneri sú zvyčajne pre mnoho ľudí príliš drahí na to, aby ste na tréningy chodili často a dlhodobo. Napriek tomu, najlepšie výsledky vyplývajú z osobného dohľadu a pozornosti, ktoré fitness tréner dokáže poskytnúť. Aké je teda riešenie?

 

Riešením je cvičenie v našom Boot Campe, v malej skupine max 7 ľudí na jednom tréningu. To umožňuje využiť výhody a skúsenosti trénera z osobných tréningov 1 na 1 za dramaticky nižšiu cenu a získaš tak rovnakú pozornosť a starostlivosť, ktorú potrebuješ na to aby si splnila svoj cieľ.

 

A nielen to. Od prvého dňa sa staneš súčasťou našej malej komunity, s rovnakými cieľmi, ktorá sa vzájomne podporuje. Ak aj nie si práve na tréningu, delí ťa len jeden klik, jedna správa, jeden hovor od toho, aby si získala potrebnú motiváciu a tipy, aby nikto z nás nezišiel zo svojej fitness cesty. 

 

Chceš tiež svoju premenu?

Tak už neváhaj ani minútu a pridaj sa k nám. Radi ťa privítame.

bOOT CAMP

bEZ VÝHOVORIEK

Výsledky neprídu samé, musíš im pomôcť a tu si na správnom mieste

Prihláška