fbpx

Náš Bootcamp tréning

Určite každý z nás strávil na začiatku svojej cesty za lepšou postavou dlhé hodiny na bežiacom páse a robením brušákov s myšlienkou, „to fakt nie je lepšia cesta ako schudnúť?“ A vieš že ÁNO? Cvičenie v našom Boot Campe prináša želané výsledky a stačí ti na to len 35 minút denne s nami.

 

Osvedčilo sa nám, že dobre pripravený tréning, dokáže spáliť dvojnásobné množstvo kalórií, čo znamená, že už viac nemusíš tráviť príliš mnoho času silovým, či kardio cvičením. Navyše ti vysvetlíme, ako sa správne stravovať tak, aby sme spoločne dosiahli tvoj cieľ.  Na drastické diéty ale zabudni, u nás to ide jednoducho a chutne. Výsledky tak na seba nenechajú dlho čakať

 

Čítaj ďalej a zistíš, ako to funguje.

Získaj 3 tréningy ZDARMA

Trénuj spolu s nami a aj ty to môžeš dokázať !

Ako je možné spáliť dvakrát viac za polovicu času?

Naše tréningy kombinujú 2 princípy, ktoré fungujú najlepšie pri strate tuku. Silový a Vysoko intervalový tréning (HIIT) s aktívnym odpočinkom.

HIIT – Vysoko intervalový tréning + silový tréning

Vysoko intervalový tréning využíva krátku a výbušnú aktivitu, ktorá naštartuje metabolizmus a nechá ho pracovať na najvyššej úrovni po dobu ďalších 24 hodín. To znamená, že tvoje telo bude spaľovať tuky aj počas toho, ako si v práci, staráš sa o domácnosť, či spíš. 

 

Naše tréningy sú dynamické a zábavné, 35 minút zbehne ako voda a ty budeš neustále v nemom úžase čo ďalšieho tvoje telo zvládne.

 

HIIT tréning je ideálna voľba na chudnutie, pretože sa sústredí na naštartovanie metabolizmu a spolu s kombináciou silového tréningu je dôležitý pri tvorbe čistých svalov a pekných tvarov. Svaly spaľujú o 250% viac kalórií ako uložený tuk, preto vďaka tejto skvelej kombinácii tréningu sa z tvojho tela stane naozajstná 

TUK-SPAĽUJÚCA mašina.

 

Aktívny odpočinok šetrí čas a spaľuje viac

Aktívny odpočinok zapĺňa medzeru medzi jednotlivými cvikmi na svalové partie. Je to jednoduché cvičenie, ktoré udrží srdcový tep na vyššej úrovni, Čo ma za následok to, že dokážeme spáliť viac kalórií, pričom ale dávame svalom možnosť a čas si oddýchnuť. 

 

Štúdie taktiež ukazujú, že aktívny odpočinok prispieva aj k rýchlejšej po-tréningovej regenerácii, vďaka čomu môžeme trénovať častejšie a tak zvládneš navštevovať Bootcamp aj každý deň.

 

Boot camp cvičenia ušité na mieru pre teba

To najlepšie na našich tréningoch je to, že sú pre všetkých. Jednoducho pre všetky vekové, výkonnostné či váhové kategórie. Nikto sa nemusí hanbiť pridať sa k nám, pretože aj tréner je tu práve pre TEBA. Počas celého tréningu dáva pozor na techniku prevedenia cvikov, aby tak všetci mohli vyťažiť z každého cvičenia maximum. Ak ťa niečo bolí, máš nejaký problém, cvik upravíme tak, aby vyhovoval hlavne tebe a mal aj zmysel, účinok a aby ťa neprekvapilo nejaké zranenie.

 

Našim cieľom je zaistiť, aby každý cvičil bezpečne, mal z tréningu radosť a robil pokrok každú minútu z nášho Bootcampu. 

Starostlivosť osobného trénera za zlomok ceny

Povedzme si to na rovinu. Osobní tréneri sú zvyčajne pre mnoho ľudí príliš drahí na to, aby na tréningy chodili často a dlhodobo. Najlepšie výsledky ale vyplývajú z osobného dohľadu a pravidelnosti cvičenia.

 

Aké je teda riešenie?

 

Riešením je cvičenie v našom Boot Campe, v malej skupine na jednom tréningu. To umožňuje využiť výhody a skúsenosti trénera z osobných tréningov 1 na 1 za dramaticky nižšiu cenu pričom každý získa rovnakú pozornosť a starostlivosť, ktorú potrebuje na to aby si splnil svoj cieľ.

A nielen to. Od prvého dňa sa staneš súčasťou našej malej komunity s rovnakými cieľmi, ktorá sa vzájomne podporuje. Ak aj nie si práve na tréningu, delí ťa len jeden klik, jedna správa, jeden hovor od toho, aby sa motivácia do ďalších úspechov k tebe dostala.

Načo ešte čakáš? Prihlás sa a poďme na to ! Teraz alebo nikdy

Tréning, ktorý ti zmení život

Strava jednoducho a efektívne

Ako sa hovorí, nemôžeš cvičiť a zle sa stravovať. Je to neefektívne. Preto v našom Boot Campe ťa naučíme ako sa správne stravovať. Zistíš, že to vôbec nie je také ťažké, drahé, je to chutné a zvládneš to aj počas svojho povinnosťami nabitého dňa. 

 

Zistíš aj, že kuchyňa je tvoja ,,tajná zbraň“ pre získanie výsledkov, po ktorých túžiš. 

Jedz viac, nie menej

U nás v Boot Campe nevyužívame žiadne hladovkové, obmedzujúce diéty, ktoré ti viac uškodia ako pomôžu. Zo skúseností vieme, že mnoho ľudí, ktorí k nám prídu jedia v skutočnosti oveľa menej ako ich telo potrebuje k prežitiu, preto ti ukážeme, že ,,Jedlo nie je tvoj nepriateľ „ a ty tak môžeš jesť viac ako tušíš. 

 

Naučíme ťa, čo znamenajú kalórie, bielkoviny, sacharidy či tuky, ukážeme ti ako správne čítať etikety potravín a ako si zostaviť jedálniček tak aby ti chutilo, bolo všetkého dostatok a tvoj cieľ schudnúť či vytvarovať telo snov bol na dosah.

 

Neustála podpora a zodpovedanie otázok

Pri snahe naučiť sa správne stravovať sa každý z nás stretne s mnoho rôznymi informáciami, mýtmi a bludmi, preto je niekedy ťažké sa v tom zorientovať. Na to ale máš k dispozícii kontakt na svojho trénera, súkromnú facebookovú skupinu, kde na všetky tvoje otázky, ktoré ti nie sú jasné dostaneš tú správnu odpoveď. 

 

Nemusíš sa tak báť, že nebudeš vedieť ako vo svojom progresse pokračovať. 

 

Najlepších 35 minút tvojho dňa

Predstav si, že tvoj Boot Camp by bolo najlepších 35 minút tvojho dňa. Miesto, čas, ktorý si veľmi vážiš a nevieš sa dočkať kedy tam znova budeš cvičiť a zabudneš na všetky svoje starosti i problémy. Pomohlo by ti to dosiahnuť tvoje ciele rýchlejšie?

Zo skúsenosti vieme, že je oveľa jednoduchšie zhodiť kilá a udržať si to vtedy, ak to čo robíš, miluješ. Ak je tréning niečo viac ako len cvičenie a drina. A to náš Boot Camp rozhodne JE

Priprav sa na to, že Boot Camp bez Výhovoriek ťa prekvapí svojou dobrou energiou, pozitívnou a priateľskou partiou ľudí a trénerom, ktorí ťa povzbudia a motivujú svojim nadšením !

Na konci tréningu ťa čakajú endorfíny a spoločná radosť z úspechu. To je to o čom hovoríme. Najlepších 35 minút tvojho dňa. Miesto kde patríš, kde máš všetky nástroje a podporu, ktorú potrebuješ na to, aby sa všetky tvoje sny o štíhlom, zdravom a sebavedomom tele konečne naplnili.

Čakáme ťa
Kontakt

Ak máš ďalšie otázky, kontaktuj nás

fitbezvyhovoriek@gmail.com
+421 919 199 754

Veselé
vianoce

Stiahni si ebook s vianočnými fit receptami úplne zadaramo

Zaujímaš nás

Vyplň nám tento krátky dotazník a získaš od nás ZADARMO pár tipov ako schudnúť

Fit Bez Výhovoriek

bOOT CAMP

bEZ VÝHOVORIEK

Výsledky neprídu samé, musíš im pomôcť a tu si na správnom mieste

Prihláška