fbpx

BOOT CAMP

Prečo sú naše
tréningy iné ako ostatné?

Skupinové cvičenia sú stále populárnejšie, ale mnoho z nich nie je vhodných pre všetkých. Ak si robíte prieskum a porovnávate rôzne cvičenia, najdôležitejšia vec, na ktorú sa treba zamerať je reálny výsledok reálnych ľudí a dobrá atmosféra pri cvičení

 

V našom Boot Campe Bez Výhovoriek nenájdeš len obyčajné tréningy, ale výsledok prinášajúce cvičenie zamerané na spaľovanie tuku a formovanie tvojej postavy. 

Spaľovanie tuku aj po tréningu : zhoď viac za polovičný čas

Naše tréningy kombinujú Silový, Vysoko intervalový tréning (HIIT) s aktívnym oddychom, vďaka čomu spáliš počas 30-35 minút, dvakrát väčšie množstvo kalórií za polovičný čas a naštartuješ tak svoje telo, aby spaľovalo tuky aj počas nasledujúcich 36 hodín.

 

Ak si porovnáš naše 35 minútové tréningy s inými fitness tréningami, ktoré zvyčajne trvajú od 45 do 60 minút, nemusíš si už viac vyberať medzi výsledkami a tvojim nabitým rozvrhom, voľným časom či rodinou, pretože čas budeš mať na všetko.

 

Výskumy dokazujú, že krátke, intenzívne tréningy, ktoré aktivujú určité svalové skupiny, zatiaľ čo ostatné oddychujú (aktívny odpočinok), vedú k rýchlejšej a udržateľnejšej strate tuku. Preto tak tréningy veľmi ľahko zapadnú do tvojho dňa.

 

Čo je najlepšie, naše Boot Camp tréningy sú v ranných aj poobedných hodinách a prispôsobené časom, ktoré ti určite budú vyhovovať. 

Náš Boot Camp – tvoj DOMOV

Pri vytváraní nášho Boot Campu sme sa zamerali na to, aby sme pre teba pripravili vhodné a príjemné prostredie, komunitu ľudí, kde sa bude každý cítiť príjemne, vítane a nájdete tak svoj druhý domov.

 

Odvaha je to, čo je potrebné ak sa chceš vydať  na fitness cestu a náš moderný priestor túto odvahu v tebe buduje a posilňuje počas každého tréningu. 

 

Už pri prvej návšteve zistíš, že nejde len o hocijaký skupinový tréning, ale ide o miesto, kde spoločne budujeme výsledky z ktorých sa všetci vzájomne tešíme. 

 

Je to TVOJ priestor, kde nájdeš rovnako odhodlaných, pozitívne naladených ľudí, ktorých spája rovnaký cieľ a cesta.  

Získaj 3 tréningy ZDARMA

Trénuj spolu s nami a aj ty to môžeš dokázať !

Skupinový tréning : Výsledky za málo peňazí

Na začiatku sme si položili jednu základnú otázku. Ako by sme mohli výhody a skvelé výsledky z tréningov 1 na 1 urobiť dostupnejšími pre viacerých ľudí?

 

Odpoveďou je malá skupina ľudí a udržanie vysokej kvality tréningu vďaka šikovnému coachovi so skúsenosťami z osobných i skupinových tréningov. 

 

Takýto coach ide za hranu možností skupinových tréningov a poskytuje tak osobný dohľad, ktorý je potrebný na dosiahnutie a udržanie postavy tvojich snov.

osobný dohľad, pretože na zvyšných 23 hodinách rovnako záleží

Tvoj coach je expert vo vytváraní tuky spaľujúcich výsledkov, v motivácii a v dohľade nad tvojím zdravím ako na tréningu, tak aj mimo neho. Preto tvoju techniku prevedenia cvikov neustále sledujem a vysvetľujem ich správnosť. 

 

Spoznávam tvoje možnosti, schopnosti, tvoje silné a slabé stránky, ciele a túžby. Tréningy prispôsobujem tvojim potrebám. Ak aj z Boot Campu odídeš, stále budem k dispozícii, ochotný odpovedať na tvoje otázky, poskytnúť rady a tipy či už cez email, telefón alebo sociálne siete.

 

Ako tvoj coach urobím všetko preto aby Boot Camp bol najlepšou časťou tvojho dňa a uvedomujem si, že aj na zvyšných 23 hodinách mimo Boot Campu záleží. Preto som neustále ,,na dráte“ pripravený okamžite ti poradiť , poskytnúť pomoc a podporu, ktorú si zaslúžiš a potrebuješ. 

jednoduché a bezpečné vybavenie

Keď k nám prvýkrát vstúpiš, uvedomíš si, že v našom priestore nájdeš iné náčinie ako pri iných skupinových tréningoch. Neuvidíš žiadne zložité a ťažké náčinie s ktorým si nebudeš veideť rady. V skutočnosti tam nenájdeš ani žiadne stroje.

 

Všetko čo uvidíš je tréningové náčinie, ktoré môže využívať naozaj každý. S odborným a osobným vedením  je to naozaj všetko čo potrebuješ aby sa výsledky dostavili.

 

Podstatou našich tréningov je vlastná váha, pár činiek, pár ketllebellov, lopty, trx, steppery, odporové gumy a iné jednoduché náčinie, ktorých výhodou je malé zdravotné riziko, ale vysoká miera účinnosti. 

 

U nás v Boot Camp Bez Výhovoriek máme jednu hlavnú úlohu a robíme ju lepšie ako ostatní, spaľujeme tuk a budujeme svaly. Nejde o žiadne zázraky, ale o naše tréningy, vedené trénerom, ktorý je oddaný tvojmu úspechu.

Načo ešte čakáš? Prihlás sa a poďme na to ! Teraz alebo nikdy

Tréning, ktorý ti zmení život

Pozri sa na už úspešné premeny

Zhodila 20% váhy

Za časové obdobie 5 mesiacov sa mi podarilo zhodiť viac ako 25 kíl a cvičenie sa stalo mojou neoddeliteľnou súčasťou. Bonusom je, že konečne rozumiem aj správnemu stravovaniu. A to ešte nekončím.

Monika

stratila z pásu 15cm

Nikdy som tomu neverila, no predsa sa mi podarilo schudnúť 17 kíl za 4 mesiace a to vďaka jedálničku a skvelým tréningom, ktoré ma neustále bavia a odchádzam z nich so skvelým pocitom a úsmevom na tvári.

Lenka K

Spálených 30 kíl

Fotku PRED nemám, pretože už nikdy nechcem vidieť ako som vyzeral a pracujem stále na tom, aby fotka PO bola ešte lepšia. 30 kíl dole a som odhodlaný pracovať na tréningoch stále viac vďaka podpore trénerov

Michal F

Kontakt

Ak máš ďalšie otázky, kontaktuj nás

fitbezvyhovoriek@gmail.com
+421 919 199 754

Veselé
vianoce

Stiahni si ebook s vianočnými fit receptami úplne zadaramo

Vianoce sú tu už za

:
:
:

Darček pre blízkeho už máš ?

Nie? Daruj mu nás !

Získaj jedálniček zadarmo

Vyplň nám tento krátky dotazník a získaš skvelý jedálniček, s ktorým dokážeš schudnúť až 5 kíl navyše.

Fit Bez Výhovoriek

bOOT CAMP

bEZ VÝHOVORIEK

Výsledky neprídu samé, musíš im pomôcť a tu si na správnom mieste

Prihláška