fbpx

BOOT CAMP

Prečo sú naše
tréningy iné ako ostatné?

Skupinové cvičenia sú stále populárnejšie, ale mnoho z nich nie je vhodných pre všetkých. Ak si robíte prieskum a porovnávate rôzne cvičenia, najdôležitejšia vec, na ktorú sa treba zamerať je reálny výsledok reálnych ľudí.


V našom Boot Campe Bez Výhovoriek nenájdete obyčajné tréningy, ale výsledok prinášajúce hodiny zamerané na spaľovanie tuku a formovanie postavy.

Spaľovanie tuku aj po tréningu : zhoď viac za polovičný čas

Naše tréningy kombinujú Silový, Vysoko intervalový tréning (HIIT) s aktívnym oddychom, vďaka čomu spálite počas 30-35 minút, dvakrát väčšie množstvo kalórií za polovičný čas a naštartujete tak vaše telo, aby spaľovalo tuky aj počas nasledujúcich 36 hodín


Ak porovnáte naše 35 minútové tréningy s inými fitness tréningami, ktoré zvyčajne trvajú od 45 do 60 minút, nemusíte si už viac vyberať medzi výsledkami a vašim nabitým rozvrhom, voľným časom či rodinou, pretože čas budete mať na všetko.


Výskumy ukazujú, že krátke, intenzívne tréningy, ktoré aktivujú určité svalové skupiny, zatiaľ čo ostatné oddychujú (aktívny odpočinok), vedú k rýchlejšej a udržateľnejšej strate tuku. Preto tak tréningy veľmi ľahko zapadnú do vášho nabitého rozvrhu.


Čo je najlepšie, naše Boot Camp tréningy sú v ranných aj poobedných hodinách prispôsobené časom, ktoré Vám určite budú vyhovovať. 

Náš Boot Camp – tvoj DOMOV

Pri vytváraní nášho Boot Campu sme sa zamerali na to, aby sme pre Vás pripravili vhodné a príjemné prostredie, komunitu ľudí, kde sa budete cítiť príjemne, vítane a nájdete tak svoj druhý domov.

Odvaha je to, čo je potrebné ak sa chcete vydať  na fitness cestu a náš moderný priestor túto odvahu vo Vás buduje a posilňuje počas každého tréningu. 

Už pri prvej návšteve zistíte, že nejde len o hocijaký skupinový tréning, ale ide o miesto, kde spoločne budujeme výsledky z ktorých sa všetci vzájomne tešíme. 

Je to TVOJ priestor, kde nájdeš rovnako odhodlaných, pozitívne naladených ľudí, ktorých spája rovnaký cieľ a cesta.  

Skupinový tréning : Výsledky za málo peňazí

Na začiatku sme si položili jednu základnú otázku. Ako by sme mohli výhody a skvelé výsledky z tréningov 1 na 1 urobiť dostupnejšími pre viacerých ľudí?

 

Odpoveďou je malá skupina ľudí a udržanie vysokej kvality tréningu vďaka certifikovanému coachovi so skúsenosťami z osobných i skupinových tréningov. 

 

 

Takýto coach ide za hranu možností skupinových tréningov a poskytuje tak osobný dohľad, ktorý je potrebný na dosiahnutie a udržanie postavy vašich snov.

osobný dohľad, pretože na zvyšných 23 hodinách rovnako záleží

Náš coach je expert vo vytváraní tuky spaľujúcich výsledkov, v motivácii a v dohľade nad tvojím zdravím ako na tréningu, tak aj mimo neho. Preto tvoju techniku prevedenia cvikov neustále sleduje a vysvetľuje ich správnosť. 


Spoznáva tvoje možnosti, schopnosti, tvoje silné a slabé stránky, ciele a túžby. Tréningy prispôsobuje tvojim potrebám. Ak aj z Boot Campu odídeš, stále je k dispozícii a ochotný odpovedať na tvoje otázky, poskytnúť rady a tipy či už cez email alebo sociálne siete.


Tvoj coach urobí všetko preto aby Boot Camp bol najlepšou časťou tvojho dňa a uvedomuje si, že aj na zvyšných 23 hodinách mimo Boot Campu záleží. Preto je neustále ,,na dráte“ pripravený okamžite ti poradiť , poskytnúť pomoc a podporu, ktorú si zaslúžiš a potrebuješ. 

Naše jednoduché, bezpečné zariadenie

Keď k nám prvýkrát vstúpite, uvedomíte si, že v našom priestore nájdete iné náčinie ako pri iných skupinových tréningoch. Neuvidíte žiadne zložité a ťažké náčinie s ktorým si neviete rady. V skutočnosti tam nenájdete ani žiadne stroje.

 

Všetko čo uvidíte je bezpečné náčinie, ktoré môže využívať naozaj každý. S odborným a osobným vedením nášho fitness coacha je to naozaj všetko čo potrebujete pre náročné a tuk spaľujúce cvičenie. 

 

Podstatou našich tréningov je vlastná váha, pár činiek, pár ketllebellov, lopty, trx, steppery, odporové gumy a iné jednoduché náčinie, ktorých výhodou je malé zdravotné riziko, ale vysoká miera účinnosti. 

 

U nás v Boot Camp Bez Výhovoriek máme jednu hlavnú úlohu a robíme ju lepšie ako ostatní, spaľujeme tuk. Nejde o žiadne zázraky, ale o naše tréningy, vedené trénerom, ktorý je oddaný Vášmu úspechul

Pozri sa na už úspešné premeny

Zhodila 20% váhy

Za časové obdobie 5 mesiacov sa mi podarilo zhodiť viac ako 25 kíl a cvičenie sa stalo mojou neoddeliteľnou súčasťou. Bonusom je, že konečne rozumiem aj správnemu stravovaniu. A to ešte nekončím.

Monika

stratila z pásu 15cm

Nikdy som tomu neverila, no predsa sa mi podarilo schudnúť 17 kíl za 4 mesiace a to vďaka jedálničku a skvelým tréningom, ktoré ma neustále bavia a odchádzam z nich so skvelým pocitom a úsmevom na tvári.

Lenka K

Spálených 30 kíl

Fotku PRED nemám, pretože už nikdy nechcem vidieť ako som vyzeral a pracujem stále na tom, aby fotka PO bola ešte lepšia. 30 kíl dole a som odhodlaný pracovať na tréningoch stále viac vďaka podpore trénerov

Michal F

Chcem tiež svoju top premenu

Trénuj spolu s nami a aj ty môžeš byť víťaz ako títo ľudia
Kontakt

Ak máš ďalšie otázky, kontaktuj nás

fitbezvyhovoriek@gmail.com
+421 919 199 754

bOOT CAMP

bEZ VÝHOVORIEK

Výsledky neprídu samé, musíš im pomôcť a tu si na správnom mieste

Prihláška