fbpx

Sme tím šikovných trénerov, ktorí svoju prácu s ľuďmi milujú a robia ju naplno. Disponujeme dlhoročnými skúsenosťami naprieč rozličnými športovými aktivitami, s odtrénovanými stovkami klientov pri osobných či skupinových tréningoch.

Vieme, že starostí má v dnešnom svete každý dosť a preto je pre nás dôležité, aby sa s nami každý klient cítil na tréningu dobre a aspoň na chvíľu zabudol na stres, ktorý ho mimo fitness centra čaká. Chceme pomôcť všetkým, ktorí k nám prídu cítiť sa lepšie po fyzickej ale aj psychickej stránke. Pomáhame všetkým, ktorí chcú schudnúť, vyformovať, nabrať svalstvo, či zbaviť sa bolestí chrbta.

Klientov učíme správne cvičiť a stravovať sa tak, aby to raz zvládli aj bez nás. Pevne veríme, že s nami dokážete dosiahnuť výsledky po ktorých túžite, či už je to chudnutie a spevňovanie, naberanie svalov, zlepšenie kondície alebo odstránenine bolestí chrbta. 

A to všetko BEZ VÝHOVORIEK, pretože vždy nájdeme spôsob ako to spoločne zvládnuť. Stačí len urobiť prvý krok a napísať nám, či zavolať. 

Náš Tím osobných
trénerov

Fit Bez Výhovoriek prináša profesionálny, ľudský a priateľský prístup k cvičeniu a zameriava sa na vysokú kvalitu trénovania v príjemnom prostredí Universal Gymu. Náš tím pracuje s bežnými ľuďmi, začiatočníkmi, pokročilými cvičencami , ktorí chcú zmeniť svoj životný štýl, naučiť sa správne cvičiť, vytvoriť si zdravé návyky v oblasti výživy a zbaviť sa bolestí chrbta.

Prečo my?

Priateľský prístup

Mnoho z Vás príde na tréning zamakať, splniť si svoj cieľ, ale aj oddýchnuť si a vypnúť od života, práce, rodiny. Je to určitý druh psychohygieny. Preto od nás na každom tréningu čakaj dobrú náladu, úsmev a zábavu. Odídeš zničený fyzicky, ale nabitý dobrou energiou.

Cvič bez obmedzení

Ponúkame ti z našej strany maximálnu flexibilitu prispôsobenia času tvojich tréningov. Či chceš cvičiť ráno či poobede, je to úplne jedno. Jeden deň príď o 7:00, ďalší zase o 16:30. Nemôžeš prísť? Nič sa nedeje, len zavolaj. Potrebuješ tréning posunúť o hodinu? Žiaden problém.

cvič celý mesiac neobmedzene

Na to, aby si sa naučil cvičiť a vybudoval si návyk, ti 2 tréningy do týždňa nestačia. Preto s nami cvičíš celý mesiac neobmedzene, koľko vládzeš. Našou úlohou je naučiť ťa cvičiť správne, aby si to zvládol raz aj bez nás. Naučíme ťa správnu techniku aj ako obsluhovať jednotlivé stroje.

úprava stravy

Pri našej spolupráci sa zameriame aj na tvoje stravovanie. či chceš chudnúť, či tvarovať svaly, v oboch prípadoch je to, čo máš na tanineri dôležité. Naučíme ťa rozumieť strave aby si dosiahol svoj cieľ bez náročných a obmedzujúcich diét.

Tréner a jeho klient

Vyskúšaj 2

tréningy

zadarmo

UNIVERSAL GYM, Cottbuská 7, KvP Košice

Náučný seminár o chudnutí zdravej strave

Telo Bez Výhovoriek

30. november 2021

Chceš vedieť ako to u nás funguje?

Konzultácia

zadarmo

UNIVERSAL GYM, Cottbuská 7, KvP Košice

Pozri sa na už úspešné premeny

Zhodila 20% váhy

Za časové obdobie 5 mesiacov sa mi podarilo zhodiť viac ako 25 kíl a cvičenie sa stalo mojou neoddeliteľnou súčasťou. Bonusom je, že konečne rozumiem aj správnemu stravovaniu. A to ešte nekončím.

Monika

stratila z pásu 15cm

Nikdy som tomu neverila, no predsa sa mi podarilo schudnúť 17 kíl za 4 mesiace a to vďaka jedálničku a skvelým tréningom, ktoré ma neustále bavia a odchádzam z nich so skvelým pocitom a úsmevom na tvári.

Lenka K

Spálených 30 kíl

Fotku PRED nemám, pretože už nikdy nechcem vidieť ako som vyzeral a pracujem stále na tom, aby fotka PO bola ešte lepšia. 30 kíl dole a som odhodlaný pracovať na tréningoch stále viac vďaka podpore trénerov

Michal F

CENNÍK

neobmedzene

3 mesiace
390 prepočet na mesiac 130 €
  •  

neobmedzene

1 mesiac
150 30 kalendárných dní
  •  
obľúbené

neobmedzene

6 mesiacov
690 prepočet na mesiac 115 €
  •  

Galéria

v zákulisí tréningov

EBOOK ZADARMO

Ebook s ktorým zaručene schudneš 5 kíl

Nepátraj už viac po návodoch, neplať za drahé jedálničky, s týmto e-bookom dosiahneš svoj cieľ ! Ak sa ti to podarí, nezabubdni nnám na facebooku napísať. Ak ti niečo nebude jasné, napíš nám a radi ti pomôžeme.

Kontakt

Ak máš ďalšie otázky napíš nám alebo zavolaj

UNIVERSAL GYM
hlavný tréner Jakub Gurka
fitbezvyhovoriek@gmail.com
+421 919 199 754

Veselé
vianoce

Stiahni si ebook s vianočnými fit receptami úplne zadaramo

Získaj jedálniček zadarmo

Vyplň nám tento krátky dotazník a získaš skvelý jedálniček, s ktorým dokážeš schudnúť až 5 kíl navyše.

Fit Bez Výhovoriek

bOOT CAMP

bEZ VÝHOVORIEK

Výsledky neprídu samé, musíš im pomôcť a tu si na správnom mieste

Prihláška