Vytvorené pre vás

Small Group Tréning

1 x
v týždni
1
Minút
1
klientov
1
cENA

Zisti, čo ti small group ponúka

Kondícia

Nie po prvom, ani po piatom, ale po desiatom tréningu už zistíš, že tvoja kondícia je lepšia ako bola na začiatku. A tam to nekončí, naopak ešte len začína.

Fat burn

Pri tomto tréningu spáliš mnoho kalórií, no takisto aj vybuduješ svaly, vďaka ktorým tvoje telo páli tuky ešte lepšie aj mimo tréningu. A čo je dôležité, telo sa ti začne meniť, tvarovať, spevňovať a ty budeš vyzerať jednoducho lepšie.

Motivácia a podpora

Na tréningu sa vždy stretneme skvelá partia, ktorá sa vie navzájom motivovať, podporiť ak nebodaj nevládzeš, veľa sa dokážeme spolu zabaviť a nasmiať a tak z tréningu odchádzaš ako by si v živote ani nemal žiadne starosti.

Neváhaj a pridaj sa k nám

Zahoď výhovorky, tvoje zdravie ti poďakuje

1.krok

Klikni na náš rezervačný systém

https://fitbezvyhovoriek.isportsystem.sk/

2.krok

Zaregistruj sa pomocou mailu alebo facebooku.

3.krok

Klikni na sekciu permanentky a zakúp si pomocou karty (stripe) permanentku pre ,,small group“. Na výber máš 1 tréning za cenu 5€, 8 tréningov za cenu 4 €,/1 alebo 15+2 zadarmo.

4.krok

Po zakúpení permanentky sa vráť späť do rozvrhu, klikni na záložku kruhové tréningy.

5. krok

Vyber si deň a čas, klikni a rezervuj si svoj tréning. Tréning ti bude odčítaný z permanentky. 

6. krok

Príď na tréning, zamakaj, daj do toho všetko a my ti garantujeme, že odídeš s úsmevom na tvári.

Ak nie teraz, tak už nikdy

Prečo small group?

Výhodná cena

  • Za tréning zaplatíš len 4 €, čo je veľmi výhodná cena za to, čo si z každého tréningu odnesieš.

Pravidelnosť

  • Môžeš makať koľko ti len sily stačia, pretože sa budeme stretávať každý deň od pondelka do piatka od 17 do 18 hodiny.

Žiaden stereotyp

  • Každý tréning je jedinečný, s nami sa nebudeš nikdy nudiť. Hoc každý tréning bude obsahovať základné cviky, vždy si ich precvičíme iným spôsobom, tréningovým princípom, cviky sa vždy obmieňajú a žiaden tréning nie je identický.

Odpovede na otázky

Tu nájdeš odpovede na najdôležitejšie otázky

Nie, našej small group sa môže zúčastniť ktokoľvek má chuť cvičiť. Nezáleží na veku, pohlaví ani fyzickej výkonnosti, tú spoločne každým tréningom zlepšíme.

Na tréning je potrebné si priniesť klasické veci ako aj na osobný tréning – šortové oblečenie, športovú obuv, uterák a vodu, najlepšie nesladenú.

Ako často len chceš, cvičíme každý pracovný deň od 17 hodiny do 18. Ak ti sily stačia, môžeš chodiť aj na každý jeden tréning. Pre začiatočníkov ale odporúčame prvý mesiac absolvovať tak 2-3 tréningy týždenne.

To vôbec nevadí, práve preto si si vybral možnosť cvičiť s trénerom a aj pri skupine 6 osôb sa ti tréner plne venuje, upozorňuje na chyby a pomôže ti zlepšiť techniku cvikov. Vďaka týmto tréningom sa aj zo športového dreva môže stať výborne cvičiači športovec. 

Áno, zapísať na tréning sa môžte prostredníctvom nášho rezervačného systému (postup nájdete na stránke vyššie). Prihlásiť sa môžete najneskôr hodinu pred tréningom, pokiaľ nie je ešte naplnená kapacita tréningu. Preto odporúčame prihlásiť sa skôr.

V rezervačnom systéme nájdete sekciiu ,,moje rezervácie,“ kde platnú rezerváciu môžete zrušiť najneskôr 4 hodiny pred tréningom. Zrušená rezervácia sa zapíše na vašu small group permanentku.

Áno, na to aby ste sa mohli zúčastniť small group tréningu, je potrebné mať členstvo aj vo fitness centre. Na výber máte rôzne permanentky, kde s výberom vám ochotne pomôžu milé recepčné fitnesscentra. Ak máte multisport kartu, tá vo fitnesscentre taktiež platí, (na small group nie) 

Kontakt

Ak máš ďalšie otázky, kontaktuj nás

fitbezvyhovoriek@gmail.com
+421 919 199 754